Měření teploty v elektronické peci

Více
30. kvě 2026 14:12 #205 od Jiří.TA
Dobrý den,
Mám takový problém s měřením teploty. Při teplotě nad 800°C a jen když se pec nahřívá začne být naměřená teplota nestabilní a s přibývající teplotou začne naměřená klesat , ale když se pec nenatápí je naměřená teplota je ok . Zkoušeli jsme termočlánky K a S a stejný výsledek. Modul je Siemens AI 8xRTD/TC. Nesetkal se někdo se stejnou chybou? Děkuji

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Jarda
Powered by Kunena fórum

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209