Dobrý den,
Mám takový problém s měřením teploty. Při teplotě nad 800°C a jen když se pec nahřívá začne být naměřená teplota nestabilní a s přibývající teplotou začne naměřená klesat , ale když se pec nenatápí je naměřená teplota je ok . Zkoušeli jsme termočlánky K a S a stejný výsledek. Modul je Siemens AI 8xRTD/TC. Nesetkal se někdo se stejnou chybou? Děkuji