• Blaja
  • MaR
  • PrintJet CONNECT komunikace výkon kvalita

PrintJet CONNECT komunikace výkon kvalita

  • čtvrtek, 25 květen 2023 08:20

Tiskárna PrintJet CONNECT je součástí systému značení Weidmüller, který se skládá ze softwaru, štítků značení a tiskáren. Tak si krátce ukážeme, jak se to dělá tzv. "ve velkém".


Weidmüller tiskárna PrintJet CONNECT - kompletní popis tady, je výsledkem vývoje osvědčené řady PrintJet. Je navržena tak, aby splňovala moderní požadavky průmyslu a konstrukce ovládacích skříní, a spojuje v sobě maximální efektivitu procesů a vynaložených nákladů s inteligentním síťovým propojením a úplnou konzistencí dat.

pjc01


Pro síťové připojení tiskárny PrintJet CONNECT jsou k dispozici dvě možnosti, klasicky přes LAN nebo bezdrátově přes WLAN. Druhá možnost se provádí pomocí dodané WIFI karty.
Software M-Print® PRO vám umožní používat stávající data, například z ePLAN, WS-CAD nebo Zuken e3. Kromě toho je možné tiskové soubory nahrát také přímo do tiskárny prostřednictvím USB klíče. Díky tomu je možno tiskárnu provozovat bez počítače nebo sítě.

pjc02


Průmyslová tisková hlava tiskárny PrintJet CONNECT je extrémně odolná a spolehlivá. Poskytuje dokonalé výsledky tisku a vyznačuje se velmi dlouhou životností. Tiskárna zpracovává různé formáty v jedné tiskové úloze. To znamená, že i když jsou v tiskové úloze použity různé štítky značení, není třeba časově náročná výměna tiskových médií. Do zásobníku je možno vložit až 50 různých karet MultiCard.

pjc03


Tiskárnu PrintJet CONNECT je možno použít pro tisk grafiky nebo celoplošných výtisků s vysokou úrovní kvality. Předhřev tiskového média umožňuje optimální regulaci toku barvy a rovnoměrný výsledek tisku i při velkoplošných výtiscích.

pjc04


Produktová řada karet MultiCard s více než 250 typy byla soustavně rozšiřována tak, aby pokryla všechny zákaznické požadavky na použití.
Například víceznakové označení nebo štítky značení s jednotlivým potiskem, bílé nebo barevné či skupinové označení pro svorky, štítky značení pro vodiče a kabely a také štítky značení pro přístroje.

pjc05


Jak PrintJet CONNECT funguje?.

https://www.youtube.com/watch?v=ahPyM21TI14&feature=youtube


Závěr:
Tiskárna PrintJet CONNECT je dalším vývojovým stupněm v oblasti osvědčené řady tiskáren PrintJet. Svým zaměřením na moderní potřeby průmyslu a panelové výstavby v sobě spojuje maximální efektivitu procesů a vynaložených nákladů s inteligentním síťovým propojením a úplnou konzistencí dat.
PrintJet CONNECT je určena především pro větší výrobce rozvaděčů, drobní výrobci mají všichni různá řešení.

 Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku: 

Nová brožura PrintJet CONNECT je česky tady
Pdf katalogy Weidmueller najdete zde.
Weidmueller Česká Republika.

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209