• Blaja
  • Archiv
  • Chytré bydlení elektronická kniha o digitální domácnosti

Chytré bydlení elektronická kniha o digitální domácnosti

  • úterý, 18 září 2012 04:00

domauto.png Chytré bydlení elektronická kniha o digitální domácnosti.

Společnost Insight Home, a.s., vydává první multimediální elektronickou knihu o digitální domácnosti – Chytré bydlení., která je čtenářům k dispozici zcela zdarma. 

Chytré bydlení

Publikace vznikla v redakčním systému iBook Author od společnosti Apple Inc. a je určena pro tablety iPad. Chytré bydlení má celkem 170 stran, 514 obrázků, 28 obrazových galerií, 15 videí a 67 odborných termínů v glosáři.


„Inteligentní bydlení je pojem, který se často používá pro domácí automatizaci. Jedná se o relativně mladý obor a není úplně jednoduché se v něm správně orientovat.“ Říká autor publikace Jan Průcha a dodává: „Proto jsme se rozhodli poskytnout zájemcům o chytré bydlení ucelený pohled na jeho současné možnosti. Důležité je že kniha není určena pro odborníky, ale pro každého, kdo má zájem lépe bydlet.“

Publikace je pro každého zcela zdarma - teoreticky, prakticky stačí poskytnout kontaktní údaje a společnost Vám zašle instrukce ke stažení.

Chytré bydlení 


Spolu s elektronickou publikací společnost Insight Home vydala i její tištěnou verzi, která je jakousi ochutnávkou té elektronické – má jen 24 stran. Jedná se tak o zajímavý marketingový produkt propojující klasickou knihu s elektronickou publikací, která se čte na iPadu, jímž se může celá domácnost řídit. „Hledali jsme vhodný marketingový koncept, který by byl jak propagací našeho systému inHome, tak produktem, který pomůže zvýšit všeobecné povědomí o chytrém bydlení. Klasický leták člověk většinou vyhodí, knihy však do koše běžně neházíme. Redakční systém iBook Author umožňuje velmi jednoduše vydávat interaktivní multimediální publikace, které mohou sloužit k propagaci právě našeho řešení. Kniha je čtena na zařízení, kterým je následně ovládán i inteligentní dům, ale navíc je používána stejným způsobem jako při ovládání domácnosti – tedy doteky a gesty.“

Chytré bydlení 


Elektronickou knihu Chytré bydlení společnost Insight Home představila, na prvním dni veletrhu FOR ARCH, kde společnost v rámci výstavy Prague Fire & Security Days vystavuje v hale č. 6. Pro čtenáře, kteří nemají iPad, je publikace dostupná také ve formátu PDF. 

Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku:

Chytré bydlení - odkaz ke stažení aplikace: http://www.insighthome.eu/Chytre-bydleni/index.html  

Chytré bydlení v pdf : http://www.insighthome.eu/Chytre-bydleni/pdf.html

Blaja automation portal
Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209