Inzerce

 Bannerová reklama na serveru blaja.cz

 • Návštěvnost serveru blaja.cz tvoří v naprosté většině profesionálové, kteří se zabývají průmyslovou automatizací, programováním PLC automatů, HMI/SCADA systémy, regulovanými pohony a také MaR, tedy měřením a regulací. Proto jsou příjmány jen bannery, související se zaměřením celého serveru, a nebo jako doplňková služba ke zveřejněnému článku.
 • Velmi výhodné je spojení banneru s technickým článkem, kde je čtenář přímo upozorněn na mateřský web pro získání doplňujících informací k uvedenému tématu.
 • Už jenom že banner máte, ukazuje na společnost spolehlivou, finančně zdravou a uvědomující si, že je výhodné "neustále být vidět". 
 • K dispozici jsou v současnosti bannery o velikosti maximálně 650x70px a 170x170px, nebo menší.
 • Akceptujeme formáty jpg, gif, animovaný gif a flash.
 • Nemá-li zákazník banner k dispozici, vytvoříme jej pro něj sami.
 

 


plc.gifVelký banner, maximální velikost 650x70px.

Standardní banner je v rámci reklamního systému zobrazován na titulní stránce v horní top pozici a navšech stránkách taktéž v horní pozici. Systém zajišťuje střídání maximálně tří bannerů.

Zákazník si může dodat i více bannerů a plánovací systém zobrazování zajistí výměnu banneru za jiný v rámci jednotlivých dnů v týdnu. Tedy například jeden druh banneru se bude zobrazovat v pondělí až čtvrtek a jiný v pátek až neděli a podobně.

Zveřejnění baneru je odstupňováno na 1 týden, 2 týdny a 1 měsíc. 

 

plc.gifMalý banner, maximální velikost 170x170px.

Stabilní pozice vpravo nebo vlevo bez jakéhokoliv střídání banneru, nebo maximálně 2 bannery, zajistí nejvyšší možné zobrazení. Zveřejnění banneru je opět odstupňováno na 1 týden, 2 týdny a 1 měsíc. 

 

 

plc.gifSpodní banner, maximální velikost 650x70px.

Spodní pozice bez jakéhokoliv střídání banneru je vyhrazena výhradně jako bonusová pro spolupracující firmy se specifickou dobou zobrazení. 

 

plc.gifTextové pole, maximální velikost 170x200px.

Textové pole je určeno pro propagaci konkrétního výrobku(ů) s možností externích odkazů. Jedná se o prostor, kde může být zobrazeno logo, přímé kontakty, odkazy a odborný text. Na textové pole může být zřízen samostaný administrátorský přístup, aby si zákazník mohl obsah individuálně upravovat.

Konkrétní náplň a délka zveřejnění závisí na individuální dohodě se zákazníkem.

 

 


plc.gifPodrobné informace o cenách bannerové reklamy a textového pole na e-mail info @blaja.cz (vymažte si prosím mezeru před zavináčem), telefon 608 180 209.

Základní ceny bannerové reklamy na blaja.cz

 • zveřejnění banneru na 1 týden        700,-Kč
 • zveřejnění banneru na 2 týdny      1100,-Kč
 • zveřejnění banneru na 1 měsíc     1900,-Kč
 • výroba banneru, statický   400,-Kč
 • výroba banneru, animovaný (flash) 800,-Kč

 

 

blaja_logo.jpg

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209