Servomotor s umělou inteligencí

  • čtvrtek, 30 květen 2024 11:52

Dne 28. května se otevřely brány veletrhu SPS Parma a Panasonic má na stánku úplnou novinku - první servomotor s vestavěnou umělou inteligencí.
Nejedná se však o představení v pravém slova smyslu. Ten oficiální evropský křest proběhne až na nějakém podzimním veletrhu, třeba se podaří připravit evropskou premiéru na brněnském MSV.


Tento inovativní produkt je vystaven v plně funkčním stroji, a technici jsou připraveni poskytnout veškeré informace o jeho nových funkcích a jejich vlivu na vývoj a realizaci budoucích projektů.

gm1 01


Co Minas A7 v budoucnu nabídne? S frekvencí odezvy 4 kHz je to bezkonkurenční rychlost a s rozlišením snímače 27 bitů zase mimořádně přesné polohování. Co však je opravdu revoluční? Disponuje přesným laděním s umělou inteligencí, díky které antivibrační filtry zoptimalizují parametry automaticky za desetinu původního času. Ušetří tak až 90 % času lidské obsluhy.

gm1 01


Precizní vývoj proběhl v Japonsku a zároveň tam také padlo rozhodnutí, že upřednostní poptávky asijského trhu a do Evropy „pustí“ Minas A7 až ve druhé fázi.

gm1 01


Díky přesnému ladění řízenému umělou inteligencí a špičkovému výkonu změní „á sedmička“ pravidla hry pro efektivitu a přesnost ve výrobě. K vidění na SPS nebo na podzim na MSV.

gm1 01


 Více informací najdete zde: https://ac-blog.panasonic.com/e/motor/fa-motor/ac-servo/a7/special/top

 Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku: 

Archiv novinek je k dispozici zde.

Panasonic Industry Europe GmbH, organizační složka
Veveří 3163/111, 616 00 Brno, Czech Republic
Tel:. +420 541 217 001 

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
https://industry.panasonic.eu/cs

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209