pondělí, 23 říjen 2023 14:31

Inkrementální encoder FG 2 od Hübner

Název firmy Johannes Hübner Giessen, výrobce velkého množství typů encoderů, snímačů, převodníků prostě všeho co s tímto tématem souvisí. A vše hlavně v nejvyšší kvalitě a provedení, koukněte na web zde. My si ukážeme, jak to vypadá od objednání po dodání a montáž encoderu.

Společnost Panasonic Industry přináší pro letošní průmyslový podzim unikátní novinku, 3D vláknový laserový popisovací systém s velmi krátkým pulzem a vestavěnou kamerou. LP-ZV přináší několik benefitů pro kontrastní popis komplexních tvarů kovových i plastových výrobků.

neděle, 10 září 2023 15:06

Řešení pro fotovoltaickou elektrárnu

Weidmüller nabízí konzistentní zaměření na moderní technologie pro FV výrobu energie což přináší zákazníkům řady výhod. S širokým spektrem vysoce účinných komponent a řešení speciálně navržených ke splnění požadavků fotovoltaického trhu zvyšuje Weidmüller efektivitu fotovoltaických systémů.

čtvrtek, 25 květen 2023 08:20

PrintJet CONNECT komunikace výkon kvalita

Tiskárna PrintJet CONNECT je součástí systému značení Weidmüller, který se skládá ze softwaru, štítků značení a tiskáren. Tak si krátce ukážeme, jak se to dělá tzv. "ve velkém".

Těžké konektory používají všude tam, kde je potřeba bezpečná, jednoduchá a časově úsporná montáž strojů a zařízení. Připojení vodiče pak pomocí krimpovacích kontaktů, šroubů, PUSH IN, pružinou nebo nové SNAP IN technologie. Krátký popis těchto různých připojení najdete zde.

Prověřené svodiče bleskových proudů a přepětí Weidmüller VPU TYP I+II a TYP II+III 25kA jsou nově dostupné i ve variantě s integrovaným předjištěním. To znamená, že odpadá nutnost instalace dalších pojistek před svodič.

Nová řada relé SAFESERIES jsou relé s nuceně vedenými kontakty v souladu s EN 61810-3 typ A. Takže je možné ji použít pro rozšíření počtu výstupů bezpečnostních jednotek v bezpečnostních aplikacích. Relé jsou určeny do aplikací dle EN/ISO 13849-1 (až PL e) nebo dle IEC/EN 62061 (až SIL3).

Nové modulární Weidmueller svorky AWPD pro distribuci napájení v rozvaděči kombinují výhody šroubové a PUSH IN upínací technologie v jednom produktu.

neděle, 06 listopad 2022 18:24

6 mm relé s aretačním tlačítkem

Nová TERMSERIES 6mm vazebního relé s integrovaným aretačním tlačítkem umožňuje simulovat signál z PLC mechanickým přepnutím.

Univerzální 4-místný nebo bargraf zobrazovač signálů 0-5 mA, 0(4)-20 mA, 0(2)-10 V, s montáží do otvoru 22,5 mm, což je nejběžnější upevnění ovladačů strojů a zařízení. Navíc každý s tranzistorovým výstupem, tak si ukážeme, jak to funguje a nastavuje se.

Strana 1 z 8

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209