Autorizace - Siemens

  • neděle, 10 srpen 2003 04:00

 Logo software Autorizace - Siemens.

 DisketaTohle je téma o kterém jsem dlouho rozmýšlel jestli vůbec se tím zabývat. Je ale velice zajímavé co všechno se dá v této oblasti vymyslet, podotýkám, že některé věci jsem viděl v jiných státech, takže všude je to stejné.AuthorsW
Upozorním hned na začátku, že zde v žádném případě nenajdete nějaké návody jak se vyhnout autorizacím pro správný chod programů Siemens, neboť jak jistě víte je zakázáno používat nelegální software.
Chtěl bych jenom obecně objasnit co jsem viděl, nebo co mě bylo předvedeno v této oblasti a inspirace je někdy užitečná... 


Kopie autorizační diskety:
Určitě to každý zkoušel překopírovat, buď to nechodí vůbec, nebo jen do té doby než chcete přenést autorizaci. Dočkáte se nějaké hlášky bla bla bla, končící slovy "write fax".
Ovšem existuje program, který to dokáže a můžete mít z originální diskety další a další funkční kopie. Samotné zkopírování trvá ale asi 30-45minut.

 DisketaRozmnožení počtu autorizací:
To je zajímavé, pokud by se Vám to povedlo, budete prohlášeni za "kance roku".
Ovšem i to je možné, a poměrně elegantní, akorát musíte mit aspoň jednu autorizaci. Je k tomu ještě potřeba "nějaký ten software", který je ale celkem dostupný.

 DisketaAutorizační disketa ze které neubývají autorizace:
Jedině by ji dokázal vyrobit tak akorát David Copperfield se svým kolektivem.
Viděl jsem to, je to prima, opravdu na disku autorizace přibude a na disketě neubude.

 DisketaSpuštění a chod programů bez jakékoliv autorizace:
Cracky existují na spoustu věcí, ale aby jeden nedělal nic jiného než je jen aktualizoval a vymýšlel. Neznám nikoho, kdo by se tímto zabýval.
Ovšem existuje podobná "finta" a opravdu vše (Step7, Simulátor, WinCC,...) jede bez jakékoliv autorizace. Nikdy bych ji ovšem nehledal tam, kde je její princip. V zájmu objektivity musím podotknout, že zatím jsem ji neviděl fungovat na verzi Stepu7 5.2, ale na nižší (v.5.1) ovšem jede perfektně.


Ještě jsem viděl několik "fines", ale vše bylo podobné, nic nového. Jestli někdo víte ještě o něčem jiném, rád informaci uvítám, ale samozřejmě ve stejném duchu jako jsou výše uvedené, neboť s návody na nelegální používání software nechci mít nic společného.


 28.8.2003 = 293


Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209