BLAJA to má

  • neděle, 15 červen 2014 04:00

blaja.gif BLAJA to má!

Připravili jsme pro Vás nový portál nabídkových a poptávkových služeb, nákupu a prodeje dílů pro automatizaci, PLC, HMI, pohony, MaR a další. Jestliže něco hledáte, nebo potřebujete prodat, je to pro Vás to pravé, neboť Blaja to má.

BLAJA to má - inzeráty pro Vás

Víme co nabízíte, nebo potřebujete, proto Vám poradíme ohledně ceny, technických parametrů, montáže dílu, uvedení do provozu a servisu. Máme mnohaletou praxi v oblasti automatizační techniky PLC Simatic S7, pohonů Siemens, HMI/SCADA systémů, měření a regulace.


Na našem portále najdete a můžete zveřejnit svou potřebu ohledně dílů a služeb v automatizaci průmyslu. Jsme připraveni Vám zajistit veškerou profesionální podporu při výběru z nabídky tak, abyste vždy byli spokojeni. Skutečně díky obrovským zkušenostem všech našich pracovníků Vám jako jediní poskytneme na koupený díl nebo službu technickou podporu, servis a také neméně důležité poradenství ohledně ceny dílu, neboť mnohé můžete najít na různých inzercích za nereálné ceny. 

BLAJA to má - inzeráty pro Vás 

A to je právě ta naše přidaná hodnota pro Vás na portále BLAJA to má! 

Těšíme se také na Vaše reakce a uděláme vše pro to, abychom tuto službu vyladili ke spokojenosti všech uživatelů a také nás.

Blaja Ibitek Siprog

 


 

BLAJATOMA.CZ inzertní portál v oblasti automatizace: http://www.blajatoma.cz/

BLAJA to má - inzeráty pro Vás BLAJA to má - inzeráty pro Vás BLAJA to má - inzeráty pro Vás

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209