Výrobní zařízení jsou stále častěji terčem kybernetických útoků. Průmyslové podniky proto musí identifikovat a řešit potenciální zranitelnosti svých systémů. S cílem řešit potřebu co nejrychlejší identifikace zranitelných míst v oblasti kybernetické bezpečnosti ve výrobních halách uvede společnost Siemens na trh nový software jako službu z oblasti kybernetické bezpečnosti, který bude poprvé představen na veletrhu Hannover Messe 2024.

středa, 17 duben 2024 16:11

Testovací sada SNAP IN svorek

Weidmueller svorkovnice Klippon® Connect s technologií SNAP IN revolučně mění propojení řídicí skříně. Vodiče připojíte do svorkovnice jednou rukou a bez nástroje.

úterý, 16 duben 2024 16:42

Univerzální programovatelné relé OPTA

Úspěšná spolupráce firem Finder a Arduino vyústila v jedinečný produkt - univerzální programovatelné relé OPTA, malé univerzální PLC pro automatizaci.

Funkce FDBACK monitoring zpětnovazebního signálu například od stykače.

úterý, 02 duben 2024 07:30

Nová řada HMI panelů Easy Harmony ET6

Základní řada dotykových panelů Easy Harmony ET6 s propracovaným displejem, rychlou odezvou na dotek a možností Ethernetu. Opět se na jeden displej z této řady podíváme a připojíme jak k PLC Schneider, tak zároveň i Siemens.

středa, 13 březen 2024 08:04

Nová řada PLC Easy Modicon M200

Řada PLC Easy Modicon M200 od Schneider Electric je navržena pro jednoduché stroje, takže je ideální pro instalaci do nástěnných a samostatně stojících skříní řídicího systému. Tyto PLC jsou vybaveny vestavěným ethernetovým portem, který poskytuje výbornou kapacitu připojení. Tak si jedno z nich představíme a vyzkoušíme.

Corvina Cloud je bezpečné cloudové řešení, které využívá nejmodernější technologie jako Open VPN a SSL. Je jako váš věčně bdělý ochránce v digitálním světě. Díky němu můžete snadno a efektivně vzdáleně spravovat a monitorovat vaše průmyslová zařízení a systémy.

Elektronické jističe v DC obvodech jsou již téměř nezbytné, běžný jistič totiž toho moc, vzhledem k charakteristice, neodjistí. Ukážeme si, jak to funguje u WAGO.

Funkce MUT_P paralelni muting pro deaktivaci světelné závory jedním nebo dvěma páry snímačů.

Společnost Siemens inovovala osvědčený servosystém Sinamics S210 o novou hardwarovou architekturu a novou generaci softwaru V6, které dále rozšiřují možnosti jeho využití. Servosystém je vhodný zejména pro vysoce dynamické aplikace s výkonovým rozsahem od 50 W do 7 kW, například pro balicí stroje, aplikace typu „pick & place“ nebo digitální tisk.

Strana 1 z 66

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209