Nové bezkartáčové servomotory MINAS-BL

  • úterý, 30 srpen 2016 16:32

Řada MINAS-BL je souborem široké palety bezkartáčových servomotorů a příslušných řídících jednotek. Jde o nejekonomičtější řadu servopohonů od společnosti Panasonic, přinášející ve srovnání s ostatními pohony všechny výhody servotechnologií při zachování konkurenceschopné ceny.


Menší ztrátový výkon díky vyšší efektivitě. Ve srovnání s konvenčním motorem o příkonu 90 W s miniaturní převodovkou permanentní magnet v rotoru výrazně snižuje ztráty v sekundárním okruhu. Ušetřená energie tak snižuje provozní náklady, zvyšuje účinnost a zároveň značně přispívá k ochraně klimatu a životního prostředí.

minasBL 01


Úspora prostoru díky kompaktní konstrukci pro všechny verze řady MINAS-BL. Technologie s děleným jádrem byla speciálně vyvinuta pro střídavé servomotory a byla představena při uvedení řady MINAS. Tato technologie nejen výrazně snižuje velikost (zhruba o 15 %) a hmotnost (zhruba o 25 %), ale podstatně zvyšuje výstupní výkon servomotorů ve srovnání s asynchronními motory.

minasBL 02


Snížení nákladů na údržbu a na instalaci. Technologie používané u střídavých motorů zaručují nízká opotřebení a díky tomu mohou být velmi významně prodlouženy intervaly údržby. Díky parametrizaci pomocí softwaru PANATERM pro MINAS-BL (zdarma) se urychlí uvedení motoru do provozu a snižuje se i čas potřebný na konfiguraci celého stroje. Ovládací software rovněž umožňuje snadné nastavování parametrů i analýzu provozních dat a to i za provozu.

minasBL 03


Typické příslušenství k servopohonům MINAS ovladač rychlosti a digitální panel pro umístění například na dveře rozvaděče. Navíc pro řadu GV nejmenšího 50W výkonu je možné objednat servo s DC napájením 24V.

minasBL 04


Serva MINAS-BL jsou kompatibilní v instalaci s Panasonic AC servomotory a převodovými motory, tedy můžou být jednoduše vyměněny.

minasBL 05

 

Jaroslav Blažek


Katalogy, manuály serva MINAS a další informace tady.

Panasonic Electric Works Europe AG, organizační složka
Kancelář podpory prodeje pro ČR a SR
Administrative centre PLATINIUM,
Veveří 111, 616 00 Brno
Tel.: +420 541 217 001, Fax: +420 541 217 101
http://www.panasonic-electric-works.cz

Luděk Barták
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
mobil: +420 733 66 27 66

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209