Kontakt

  • pondělí, 26 červenec 1999 04:00

Kontaktní informace potrálu blaja.cz

 Jaroslav Blažek

www.blaja.cz

Projekty průmyslové automatizace, odborné texty, novinky.

Zpracování výkresů a projektů v Eplan P8 electric.

Programy PLC Simatic, vizualizace WinCC flexible, SCADA systémy, elektrické pohony.

Internetové prezentace, průmyslová grafika, reklama, bannery.

Recenze, testy, poradenství, spolupráce, podpora prodeje.


plc.gifemail

email : blaja @blaja.cz

email reklama: info @blaja.cz

email adresy bez mezery

před zavináčem

 

plc.giftelefon 

Mobil 1: 608 180 209

Mobil 2: - - -

plc.gifadresa 

Jaroslav Blažek

Štěpánská 1888

755 01 Vsetín 

plc.gifinternet  

Firmy.cz - mapa a údaje ZDE

 

Historie webu blaja.cz

 Logo software Tento web jsem vytvořil v 11/1999 v podstatě za účelem částečného zmapování přehledu ohledně projektování automatizačních systémů a témat s tím souvisejících, a běžel na free doméně volný.cz. To vše v době, kdy se o internet zajímalo v podstatě jen pár nadšenců. Zabýval se ještě navíc i právě začínajícími mobilními telefony a komunikací. Vše vznikalo "tak nějak" při mém zaměstnání projektanta automatizační techniky, programátora PLC Simatic, servisního technika a vše ostatní s tím související.

 Logo software V další fázi  v roce 2001 dochází k podstatnému zdokonalení html kódu celého webu a vylepšení grafiky. Rozšířil se obsah článků o další výrobky automatizační techniky, tedy nejen Siemens. Pořád vše jede na free doméně.

 Logo software V roce 2006 už se ukazuje, že možnosti html jazyku jsou pro stále se rozšiřující požadavky na úroveň webu vyčerpány. Proto se nejvýraznější změna odehrála v létě roku 2007, kdy vše přešlo na vlastní doménu a celý provoz byl převeden do redakčního systému.

 Logo software V roce 2009 už ale vše přechází na profesionální správu, a v podstatě předchozích deset let provozu se ukazuje jako výborná startovací pozice pro další rozšiřující se služby a činnost.

 

 Logo software Tedy z původní myšlenky, použít internet jen jako "úložiště" nástrojů a informací přístupných prakticky odkudkoliv, se nakonec vyvinul  profesionální web pro široký okruh zájemců a návštěvníků o průmyslovou automatizaci, elektrické pohony, MaR, Scada systémy atd.

 Logo software Celý provoz by ovšem nebyl možný bez Vás, čtenářů a odborníků, kteří svými postřehy a náměty přispíváte k dalším a dalším změnám, které jak doufáme jdou pozitivním směrem.  A také samozřejmě bez Vás, výrobců a prodejců automatizační techniky, kteří nám ve většině případů ochotně půjčujete své produkty k recenzím a redakčním testům.

 

pozn.gif POZNÁMKY:

Příspěvky do fóra jsou pouze pro registrované. Ve volném stavu jej nelze udržet bez spamu.

   
blaja_logo.jpg 
Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209