Dotykové terminály řady HMe - více než panely

  • čtvrtek, 23 listopad 2017 08:40

Dotykové panely HMe jsou ideální volbou pro všechny aplikace. Přístroje řady HMe jsou špičkové HMI - jedinečné a intuitivní.


Všechny terminály jsou vybaveny ethernetovými porty a podporují technologii VNC. Architektura webového serveru je založena na aktuální webové technologii HTML5, která uživatelům poskytuje pokročilé ovládání a vzdálené sledování z libovolného prohlížeče nebo zařízení (smartphone, tablet nebo počítač). Schopnost zachytit, ukládat a sdílet data ve strukturách vyšší úrovně činí z řady HM ideální volbu pro integraci systémů v celém podniku.

hme 01


Dotykové panely HM jsou ideální volbou pro všechny aplikace. Přístroje řady HM jsou špičkové HMI - jedinečný a intuitivní. Jsou vybaveny bránou OPC UA Server / Client, Modbus TCP (RTU), Ethernet / IP a S7 ethernetovým ovladačem a mají k dispozici až 2 ethernetové porty. OPC UA je jedním z klíčových komunikačních protokolů pro Průmysl 4.0 a IoT a je k dispozici pro řadu HM500 a novou řadu HMe.

hme 02


Software HMWin pro programování. Díky škálovatelné a vysoce výkonné architektuře softwaru HMWin je možné implementovat všechny aplikace - od těch nejmenších až po rozsáhlé projekty. Každá aplikace může být kdykoliv rozšířena bez ohledu na rozsah. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní HMWin mohou zákazníci rychle a efektivně vytvářet a používat aplikace HMI. HMWin vytváří most mezi rovinou výroby a úrovní správy firemních dat.

hme 03


HMWin je nyní rozšířen o HM4web. HM4web je zatím nejkompletnějším nástrojem pro vytváření rozhraní založených na rozhraní HTML5 a podporuje: Grafy trendů a diagramy s podporou ovládání gesty, více jazyků, Javascript, Push data pro lepší výkon v prohlížečích, vícejádrové platformy v prohlížečích. Dále možnost zakázat přihlášení, možnost vyžadovat na vybraném poplachu zásah uživatele, podporuje skupiny alarmů,    podporuje alarmy z PLC,    podporuje vlastnost projektu "WebPageRequest".

hme 04


HMI Cloud Enabler je mini aplikace, která může být použita na HMI pro připojení k JMcloud a k jeho konfiguraci. Je to multiplatformní aplikace založená na OpenVPN a určená pro vestavěná zařízení se systémem Windows CE / ARM. HMI s instalovanou aplikací HMI Cloud Enabler pak fungují jako brána pro koncové body.
Klikněte na obrázek pro zvětšení

hme 05b

 

 Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku: 

Další informace o panelech HMe včetně software najdete zde.
Všechny HMI displeje Panasonic tady.

Panasonic Electric Works Europe AG
Administrativní centrum PLATINIUM,
Veveří 111, 616 00 Brno

Tel:. +420 541 217 001, Fax: +420 541 217 101  
https://www.panasonic-electric-works.com/cz/

Luděk Barták
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
mobil: +420 733 66 27 66

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209