• Blaja
  • Různé
  • Servis chladicích jednotek Rittal - Čechy a Morava

Servis chladicích jednotek Rittal - Čechy a Morava

  • úterý, 28 květen 2019 08:25

Firma Rittal disponuje dvěmi, plně vybavenými servisními vozy, jeden pro Čechy a druhý pro Moravu. V dubnu se flotila rozroste o třetí vůz.


Upravený Volkswagen slouží pro potřeby servisu chlazení Rittal tak, aby zákazník nemusel dlouho čekat a oprava mohla být provedena na místě. Není úplně možné demontovat chladící jednotku z rozváděče a někam ji posílat, mnohem efektivnějsí je provést opravu na místě v co možná nejkratším čase. Podívejme se na vybavení servisního auta Rittal.

rittalservis 11


Uvnitř mají servisní technici k dispozici veškeré potřebné nářadí a vybavení k provádění oprav a instalací chladicích jednotek a chillerů, přímo na místě.

rittalservis 12


Nedalo nám to, abychom se nezeptali, jaké jsou nejčastější poruchy těchto klimatizací. Důležitá je především prevence, provádění pravidelných servisních prohlídek, čištění. Zanedbání vede k výraznému snížení životnosti ventilátorů, kompresoru a dalších komponentů a následné poruše. Technici denně navštíví v letních měsících až tři zákazníky.

rittalservis 13

Až uvidíte nebo potkáte na cestě auto s logem Rittal, tak si připomeňte doporučení pravidelných servisních prohlídek kvalifikovaným servisním technikem Rittal, neboť k poruše dochazí obvykle v tu nejnevhodnější dobu.

 Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku: 

Klimatizační systémy Rittal zde.
Rittal kontakty tady.

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209