• Blaja
  • Různé
  • Staňte se testerem senzoru laserového měření s IO-Link

Staňte se testerem senzoru laserového měření s IO-Link

  • neděle, 28 říjen 2018 09:02

Otestujte laserový senzor Panasonic HG-C s IO-Link v praxi. Panasonic vás zve k tomu, abyste se stali testery a mohli tak kontrolovat výkonnost ve svém prostředí za průmyslových podmínek zdarma.


TEST & KEEP – Staňte se testerem. Požádejte zdarma o nový snímač měření HG-C s IO-Link. Podrobte snímač kyselinovému testu a zkontrolujte jeho provozní spolehlivost. Otestujte senzor v reálném průmyslovém prostředí. Staňte se členem komunity testerů.

produkttester 01


Panasonic chce navázat na úspěšnou kampaň produktového testování z roku 2015 a umožní uživatelům důkladně otestovat senzor pro měření laserem s IO-Link.
Ve srovnání se standardní verzí senzoru HG-C, který vysílá vzdálenost jako analogovou hodnotu napětí nebo proudu, je nová řada HG-C schopna přenášet naměřené hodnoty pomocí IO-Link. Pomocí IO-Link je možné odečítat naměřené hodnoty a zároveň také vzdáleně konfigurovat snímače.
Aby byl koncept průmyslu 4.0 zaveden do praxe, nabízí senzor IO-Link také funkci autodiagnostiky. Tato funkce může detekovat intenzitu světla a zkrat a informovat o stavu snímače. Při výměně snímače pak IO-Link zajišťuje, že všechna nezbytná nastavení budou přenesena do nového snímače.

produkttester 02


K čemu se snímač používá? Zde jsou některé příklady použití:
Kontrola přítomnosti a umístění vršků, dále detekce orientace nezávislá na barvě. Také kontrola tloušťky a s tím spojená polohová regulace spojitého materiálu, jako papír, pryž nebo kovové fólie.

produkttester 03


Staňte se testerem!
Všechny evropské společnosti nebo odborníci pracující v oblasti průmyslové výroby mohou požádat, aby se stali testery. Žádosti od lidí s odpovídajícím technickým zázemím nebo od firem s okamžitým konkrétním využitím, které jim umožňují testovat produkt v terénu, jsou také vítány.
Na konci zkušební fáze vyplní testeři dotazník, který dokumentuje a shrnuje jejich výsledky a zkušenosti se snímačem. Takto získaná zpětná vazba bude shrnuta a výsledné nápady, požadavky a zkušenosti budou začleněny do budoucího vývoje produktů.

Proč se stát testerem?
Testeři se dozví, jak funguje triangulace v oblasti optických senzorů. Pro svoji aplikaci získají technickou podporu a rady od odborníků. Cílem je, aby senzor podstoupil rozsáhlé testy v reálných aplikacích a za průmyslových podmínek. Po vyhodnocení si testeři mohou snímač zdarma ponechat.
Zpětná vazba Panasonic zajímá. Nasaďte a otestujte snímač v prostředí, kde je důležitá vysoká rychlost, vysoká opakovatelnost měření a kde se vyskytuje detekce objektů v náročných podmínkách. Poté vyplníte dotazník, kde nám sdělíte své zkušenosti s produktem.

Jak se můžete stát testerem?
Pro účast v “Panasonic Product Tester Program” vyplňte prosím formulář nebo kontaktujte člena našeho prodejního týmu. Pro podrobnější informace nás můžete také kontaktovat na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo se obraťte na některou z Panasonic poboček tady, nebo na české zastoupení Panasonic zde.
Stačí také vyplnit formulář tady.

 

 Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku: 

Panasonic Electric Works Europe AG
Administrativní centrum PLATINIUM, Veveří 111, 616 00 Brno

Tel:. +420 541 217 001, Fax: +420 541 217 101  
http://www.panasonic-electric-works.cz,
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209