• Blaja
  • Archiv
  • Měření vyrobené i spotřebované energie

Měření vyrobené i spotřebované energie

  • pondělí, 10 únor 2014 03:00

Logo pohon Měření vyrobené i spotřebované energie.

Tento inteligentní elektroměr KW9M disponuje odchylkou pouze 0,5 % a tím se řadí k nejpřesnějším přístrojům v oblasti podružného měření.

Inteligentní elektroměr KW9M

Podružný obousměrný inteligentní elektroměr Vám ukáže, třeba kolik Vás stojí provoz zařízení, nebo jestli opravdu šetří jak má.  


Elektroměr Eco Power Meter KW9M disponuje přehledným 4řádkovým LCD displejem, veškeré nastavení je jednoduše realizovatelné přes čelní klávesy.

Inteligentní elektroměr KW9M


Rozměrově není nijak extrémní, klidně se vejde třeba na přední dveře rozvaděče větší linky, kde budete mít přehled o spotřebě energie.

Inteligentní elektroměr KW9M

 

Protože se jedná o inteligentní elektroměr, je jasné, že řídící firmware je možné aktualizovat za pomocí softwarové utility přes rozhraní USB.

Inteligentní elektroměr KW9M


Napájení elektroměru je možné jak z měřené sítě, tak z baterií v rozsahu 100 až 240V AC / 100 až 300V DC.

Inteligentní elektroměr KW9M


KW9M má možnost měřit odběry s rozlišením 1 mA obousměrně (energie spotřebovaná i vyrobená). K dispozici jsou měřicí proudové transformátory až do 1000 A a zároveň lze připojit libovolné proudové transformátory typu x/1 A nebo 5 A (sekundární strana).

Inteligentní elektroměr KW9M


Eco Power Meter KW9M disponuje také možností komunikace po RS485 (Modbus RTU, protokol MEWTOCOL) nebo USB a to vše pro měření střídavého nebo stejnosměrného napětí do 500 V. Dle potřeby je použití Eco Power Metrů vhodné zkombinovat s komunikačními jednotkami jako je Web Server, DLU (Data Logger Unit) či převodník signálu na Ethernet. 

Inteligentní elektroměr KW9M


Závěr: 

W9M měří všechny běžně potřebné parametry elektrické energie a díky SW nástrojům (KW Watcher, KW Monitor a KW View), které jsou k dispozici zdarma, je zařízení použitelné jako hotové sofistikované řešení on-line sledování i off-line zpětné analýzy pro nasazení u samostatných strojů či rozlehlých průmyslových podniků.

Panasonic Electric Works Europe AG, organizační složka, Administrativní centrum PLATINIUM, Veveří 111, 616 00 Brno
Tel:. +420 541 217 001, Fax: +420 541 217 101  

Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku:

Panasonic Electric Works Česká republika, informace a podpora: http://www.panasonic-electric-works.cz/cps/rde/xchg/eu/hs.xsl/support.htm

Eco Power Meter KW9M: http://www.panasonic-electric-works.cz/cps/rde/xchg/eu/hs.xsl/313.htm      

Download site Panasonic Electric Works: http://www.panasonic-electric-works.com/cps/rde/xchg/eu/hs.xsl/downloadcenter.htm

Blaja automation portal

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209