• Blaja
  • MaR
  • Panasonic hledá testery měřicích senzorů přímo v průmyslu

Panasonic hledá testery měřicích senzorů přímo v průmyslu

  • neděle, 10 květen 2015 04:00

Cílem projektu testování je vyzkoušet a zhodnotit měřicí senzor HG-C určený pro přesné měření v náročných průmyslových provozech. Typické použití tohoto senzoru jsou automatizované výrobní linky, kde je nutné výrobky rozlišovat, detekovat, kontrolovat, měřit a vyhodnocovat.

Panasonic se své výrobky snaží neustále vylepšovat a vyvíjet s ohledem na potřeby zákazníků. Nyní je pro důkladné otestování připraven laserový sensor HG-C. Přijměte výzvu a staňte se i vy členem testovací komunity Panasonic.


Panasonic vyvinul laserový měřicí senzor na bázi vyspělé triangulační technologie  a to v úzké spolupráci se svými zákazníky. Každý produkt uvedený na trh musí splňovat přísná kvalitativní i bezpečnostní kritéria a nabízet vynikající funkční vlastnosti. Z tohoto důvodů velmi těsně spolupracujeme se skupinou našich testerů, poskytujeme jim dle jejich potřeb maximální prostor pro nasazení nejnovějších výrobků do ostrého provozu a zároveň získáváme konstruktivní zpětnou vazbu pro další vývoj. Veškeré podněty jsou analyzovány a hodnoceny a následně zahrnuty do vývojového cyklu. Výsledkem této spolupráce je produkt vyladěn přesně dle potřeb průmyslu.

Panasonic test HG-C


Pro otestování technických parametrů v praxi a výměnu získaných zkušeností oceníme vaši spolupráci. Jako „Produkt tester“ můžete bez omezení používat a testovat sensor HG-C v průmyslových podmínkách naprosto zdarma. Naučíte se jak pracuje optický sensor s pokročilou triangulační technologií. Získáte zdarma technickou podporu našich specialistů i asistenci při řešení vaši aplikace. Jako tester produktů budete mít možnost neomezeného použití sensoru v reálném průmyslovém prostředí a zdarma si jej nechat po ukončení řádné testovací doby

Panasonic test HG-C


Jaký bude váš úkol?

Připravit a otestovat sensor v aplikaci, kde vysoká rychlost, přesnost a rozpoznávání objektu v náročných podmínkách jsou klíčovými parametry. Vaše zkušenosti a podněty shrnout v závěrečné zprávě a vyplnit dotazník s detaily o vašem projektu. 

Panasonic test HG-C


Závěr:

Projekt je otevřen všem společnostem/odborníkům průmyslové výroby v Evropě a vítáni jsou testeři s adekvátním technickým portfoliem. Program je ideální pro společnosti s konkrétní aplikací umožňující test tohoto výrobku v daném oboru.   

Jaroslav Blažek


Jak se přihlásit do projektu testování?

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

web: https://panasonic-electric-works.com/eu/11506.htm  

telefon: +420 541 217 001 

kancelář: Panasonic Electric Works Europe AG , Veveří 111, 616 00 Brno 

 

Panasonic Electric Works Česká republika, kontakt a informace: https://www.panasonic-electric-works.com/eu/index.htm        

Blaja automation portal

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209