• Blaja
  • MaR
  • APF nejtenčí relé vyrobené v Evropě

APF nejtenčí relé vyrobené v Evropě

  • pondělí, 13 duben 2015 04:00

Nová verze řady relé APF přichází ve dvou provedeních, s rovnými či pod pravým úhlem zahnutými piny a ve dvou variantách dle materiálu kontaktů, AgSnO2 a AgNi.

Ať se jedná o termoregulaci řízenou programovatelným automatem, malé zařízení v průmyslovém rozvaděči či jinou aplikaci, kde rozměry jsou klíčovým faktorem, je relé řady APF tou správnou volbou.


S uvedením nové verze relé řady APF, posunuje Panasonic Electric Works technologii výkonových relé opět na vyšší úroveň.

Panasonic APF


S výškou/šířkou pouhých 5 mm je relé ideálním řešením pro náročné aplikace v malých zařízeních. Zahnuté piny sníží výšku relé na neuvěřitelných 5 mm a tak lze tímto elektromechanickým relé spínat 6A/250VAC v aplikacích kde výška je limitujícím faktorem.

Panasonic APF


V oblasti materiálu spínacích kontaktů se vývoj také nezastavil a od této chvíle je možno vybírat mezi AgNi a AgSnO2. Speciálně pro aplikace s velkými spínacími a rozpínacími proudy je použití AgSnO2, s jeho vynikající odolností vůči ožehu, ideální. Tímto způsobem lze vyřešit širokou škálu aplikací. Tam kde je požadavkem kombinace velkého spínacího výkonu a malého rozměru je právě relé řady APF s rovnými nebo zahnutými piny a zapojením kontaktů ideálním řešením.

Panasonic APF


Řada APF je k dispozici v mnoha variantách spínacího napětí od 4,5 do 60 V. Relé jsou v souladu s bezpečnostními standardy: UL, C-UL a VDE.

Panasonic APF

  

Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku:

Panasonic Electric Works Česká republika, kontakt a podpora: https://www.panasonic-electric-works.com/eu/index.htm        

Blaja automation portal

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209