icom Router Management, chytrá správa průmyslových routerů

  • středa, 14 červen 2023 05:47

icom Router Management je chytrá správa průmyslových routerů. S icom Router management (iRM) budete mít všechna Vaše zařízení vždy po ruce a rutinní úkoly jako hromadné updaty certifikátů a firmwaru můžete provést jedním kliknutím.


icom Router Management (iRM) je řešení navržené k automatizaci a zjednodušení provozu a implementace průmyslových routerů. Služba nabízí širokou škálu funkcí, včetně výměny certifikátů, hromadného nasazení zařízení a automatických aktualizací. Uživatelé mohou centrálně sledovat stav své flotily zařízení prostřednictvím ovládacího panelu, což zajišťuje, že jejich zařízení zůstávají aktuální, bezpečná a vysoce dostupná.

routerm 01


Hlavní výhody iRM zahrnují úsporu času, prevenci chyb a zvýšenou bezpečnost. Úspora času je dosažena správou všech Vašich routerů namísto správy jednotlivých zařízení, zatímco sjednocené a automatizované procesy pomáhají předcházet chybám. Bezpečnost je zvýšena díky vždy aktuálnímu firmwaru a certifikátům.

routerm 03


Služba také podporuje sledování Vašich zařízení, což umožňuje uživatelům definovat GPS polohu svých routerů pro snadné sledování.

routerm 02


V oblasti bezpečnosti a aktualizací iRM podporuje aktualizace firmwaru, obnovy certifikátů a hromadné konfigurace po spuštění. Také je možné nahrát specifický firmware, specifické konfigurace, vlastní certifikáty, softwarové kontejnery a užitečné části konfigurace.
Připojení přes icom Router Management také slouží jako poslední záchrana jak zařízení obnovit při výpadku VPN bez nutnosti cestovat na lokalitu.

routerm 04


icom Router Management je dostupný jak jako cloudová služba, tak pro lokální instalaci. Cloudová verze je provozována a spravována společností INSYS icom. Lokální instalace jsou užitečné pro kritickou infrastrukturu nebo kritické výrobní prostředí a jsou dostupné jako varianty serveru a datového centra na místě.
Klikněte na obrázek pro zvětšení

routerm 05b


Pro iRM jsou také k dispozici různé licenční možnosti. Free licence umožňuje přístup jednoho uživatele a až 1 000 připojených zařízení, zatímco Basic licence podporuje více uživatelů a neomezený počet zařízení. Hlavní funkce Basic licence zahrnují pokročilé aktualizace, technickou podporu, aktualizační balíčky, technické logy, šablony konfigurace, úložiště certifikátů, pole definovaná uživatelem a správu uživatelů.
Uživatelé mohou službu testovat 45 dní zdarma, po kterých si mohou vybrat mezi tarifními plány "Free" a "Basic".

routerm 07 Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku: 

Více o icom Router Management najdete zde.
Routery iNSYS, celá řada tady.
INSYS icom web česky zde.

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209