Nové moduly pro analogové aplikace

  • středa, 25 únor 2015 03:00

Řada PLC FP7 od Panasonic Electric Works se neustále rozšiřuje a k dispozici je pro uživatele stále pestřejší paleta rozšiřujících modulů.

 

Díky nejnovějším přírůstkům se nabízí možnost realizovat v PLC Panasonic analogové aplikace jako je regulace (teploty, tlaku apod.) a měření vzdálenosti velmi jednoduše.

FP7 analog modules


Prostřednictvím následujících aplikačních modulů je možné nacházet pro své projekty výrazně jednoduší a levnější řešení: AFP7FCAD2 (analogový vstup s 2 kanály), AFP7FCAD21 (analogový vstup s 2 kanály, analogový výstup s 1 kanálem) a AFP7FCTC2 (termočlánek - vstup s 2 kanály).

FP7 analog modules


Standardní analogové moduly jsou čtrnáctibitové s rychlostí 1ms na kanál. Pro aplikace měření teploty nabízí Panasonic různé typy termočlánků a RTD jednotek. Vstupní jednotka AFP7TC8 s 8 kanály podporuje deset druhů termočlánků. Jednotka RTD AFP7RTD8 je také vybavena osmikanálovým vstupem a nabízí možnost připojit tři různá odporová teplotní čidla.

FP7 analog modules


Ovšem následující rozšiřující jednotky jsou určeny pro složitější a náročnější aplikace: AFP7DA4H, AFP7AD4H, AFP7AD8 jednotka analogových vstupů/výstupů s rychlým zpracováním 25 μs/kanál s vynikajícím maximálním rozlišením 16 bitů a velmi vysokou přesností (max. ± 0,05 % FS a ± 0,1 % FS).

FP7 analog modules


Průmyslové programovatelné automaty Panasonic FP7, které spojují zkušenosti a know-how výrobců strojů i techniků výrobních závodů, vždy splní i ty nejnáročnější požadavky zákazníků i současné průmyslové výroby. Nový programovací software Control FPWIN PRO snižuje čas potřebný pro vytvoření aplikace a tím připívá ke snižování nákladů na vývoj zařízení.

FP7 analog modules


Představení PLC řady FP7 v semi krocích

Klikněte si zde pro otevření videa v samostatném okně

 

Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku:

Analogové moduly FP7: http://www3.panasonic.biz/ac/ae/search_num/index.jsp?c=detail&part_no=AFP7AD4H         

Informace celá řada PLC FP7https://www.panasonic-electric-works.com/eu/10348.htm

Software FPWIN PRO, informace, download: https://panasonic-electric-works.com/eu/9591.htm?rdeLocaleAttr=cs  

Panasonic Electric Works Česká republika :https://www.panasonic-electric-works.com/eu/index.htm        

Blaja automation portal

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209