Helmholz na Ampéru 2015 v Brně

  • středa, 04 březen 2015 03:00

Jako obvykle nás najdete poslední březnový týden na Ampéru v Brně. Podívejte se na detaily a malou nabídku toho, co u nás uvidíte.

 


Letošní Ampér se koná v termínu 24. - 27. 3. 2015 a společnost Helmholz, kterou u nás zastupuje firma INTERSOFT-Automation s.r.o Plzeň, najdete v pavilonu V, stánek číslo 7.03. Tedy na stejném místě jako v minulých letech.

Helmholz Ampér 2015


Expozice Helmholz je umístěna v blízkosti východu k hale F u hlavního koridoru. Po celou dobu veletrhu bude pro Vás k dispozici hlavně pan Michal Hlavatý, zástupce společnosti Helmholz v České republice.

My z portálu blaja.cz budeme nápomocni také celý týden.

Helmholz Ampér 2015


Na stánku najdete jak osvědčené tak nové výrobky pro doplnění a podporu práce s PLC Simatic, například paměťové karty, konektory, I/O moduly a repeatry pro Profibus. Chybět nebudou ani populární NETLinky pro připojení k PLC Simatic z prostředí Step7 nebo TIA Portal a I/O systém periferií TB20. Jako novinku si můžete osahat  a seznámit se s modulem dálkové správy REX100, což je jednodušší bratr REX300. Oba produkty zajistí bezproblémové dálkové VPN spojení s vaším PLC Simatic S7. 

Helmholz Ampér 2015

 

Přijďte nás navštívit, prohlédnout si naše produkty, nebo jen tak nezávazně poklábosit a třeba i vypít kalíšek něčeho dobrého.  

 


Všechny produkty Hlemholz:  http://www.helmholz.cz/produkty   

Kontakt Helmholz, Česká republika:http://www.helmholz.cz/kontakt

Blaja automation portal
 

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209