Nový online shop Murrelektronik

  • středa, 13 květen 2015 04:00

Murrelektronik spustil nový online shop, díky jehož výhodám získáte komplexní a přehledné informace o všech produktech Murrelektronik.

Společnost Murrelektronik vyvíjí a vyrábí produkty pro instalaci automatizačních systémů na strojích a zařízeních, jako je elektronické jištění, ventilové konektory, konektory a kabely M12, napájecí zdroje a mnoho dalších produktů.


Nabídková paleta Murrelektronik se skládá z produktů a řešení pro instalace v řídících rozváděčích, průmyslová rozhraní, kabelové systémy a I/O systémy. 

Co nový online shop Murrelektronik nabízí?

možnost objednávky 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu

• jednoduché přihlášení s možností správy vlastního účtu

• komplexní informace o produktu na jednom místě

• snadné vyhledávání produktů díky praktickým filtrům

• přehledné uspořádání produktů pro rychlou orientaci

• krátké dodací termíny 

 

Murrelektronik


 

Celým sortimentem 42.000 produktů eshopu Murrelektronik můžete procházet bez jakékoliv registrace. Avšak díky ní si práci ještě o velký kus zjednodušíte a budete mít navíc přístup k následujícím funkcím:

Datový košík: Uložíte si potřebnou dokumentaci k jednotlivým produktům, jako jsou datové listy nebo konstrukční soubory, a stáhněte si vše jedním kliknutím.

Schvalovací seznamy: Nemusíte hned objednávat. Stačí si připravit schvalovací seznam k jednotlivým projektům a jednoduše jej přeposlat kolegům, nebo nadřízenému ke schválení. 

Individuální ceny: Po registraci se Vám nezobrazují katalogové ceny, ale individuální ceny, které s námi máte dohodnuté. 

Funkce přímé objednávky a podpora formátu objednávek CSV: Jakmile si zvolíte požadované produkty, máte možnost přímé objednávky. Čas si ušetříte i tím, že můžete exportovat nebo importovat CSV soubory.

Murrelektronik


Jako ukázku zajímavého produktu jsme vybrali unmanaged kovový switch IP 67 řady TREE, umožňující spojování koncových zařízení pro Ethernet. Nové modely s krytím IP67 jsou vybaveny čtyřmi nebo osmi porty M12. Jsou vhodné pro aplikace v drsných průmyslových prostředích, např. v robotech, na jeřábech, v přístrojích na odlitky a formy atd. Umožňují efektivní zavedení konceptu decentralizovaných strojů v hvězdicové topologii.

 

Murrelektronik


Jedno z instruktážních videí porovnání produktů na novém eshopu.

Klikněte si zde pro otevření videa samostatném okně 


 

Všichni registrovaní uživatelé na eshopu Murrelektronik, kteří objednají do 30.6.2015 získají dárek, jež bude zaslán na jejich jméno a adresu.

Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku:

Shop.murrelektronik: http://shop.murrelektronik.cz/index.php?cl=start&lang=11&shp=10    

Přímá registrace: https://shop.murrelektronik.cz/index.php?cl=register 

e-mail dotazy, informace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blaja automation portal
Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209