• Blaja
  • Různé
  • Panasonic Corvina Cloud vzdálená správa automatizační techniky

Panasonic Corvina Cloud vzdálená správa automatizační techniky

  • neděle, 10 březen 2024 09:26

Corvina Cloud je bezpečné cloudové řešení, které využívá nejmodernější technologie jako Open VPN a SSL. Je jako váš věčně bdělý ochránce v digitálním světě. Díky němu můžete snadno a efektivně vzdáleně spravovat a monitorovat vaše průmyslová zařízení a systémy.


Platforma usnadňuje správu IIoT zařízení kdekoliv na světě, nabízí definování specifických rolí s různými uživatelskými právy a zajišťuje vysokou úroveň zabezpečení. Dotykové operátorské panely Panasonic, PLC a další zařízení mohou být bezpečně přístupné z jakéhokoliv místa na světě. Kombinace uživatelsky přívětivého prostředí a bezpečnosti dělá z tohoto „cloudu“ ideální řešení pro dnešní dynamický průmyslový svět.

gm1 01


Corvina Cloud přichází s novou verzí, která představuje významná vylepšení v oblasti výkonu, bezpečnosti a uživatelského prostředí. Výkon platformy byl výrazně zlepšen, což zajišťuje rychlejší, plynulejší a spolehlivější propojení přes VPN. Kromě toho nová verze přináší pokročilé bezpečnostní funkce, které chrání vaše data a soukromí s použitím nejnovějších protokolů a šifrování. Uživatelské rozhraní bylo zjednodušeno, čímž se zlepšuje správa a konfigurace nastavení VPN, včetně správy koncových bodů, aplikací a profilů.

gm1 01


Rozšířená síť serverů nabízí uživatelům více možností v oblasti virtuálního umístění, což zvyšuje variabilitu a flexibilitu při připojení. Tato platforma bude v blízké budoucnosti základem pro operativní diagnostiku poruch a prediktivní údržbu.

gm1 01


 

 Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku: 

Více informací o vzdálené správě najdete zde.

Panasonic Industry Europe GmbH, organizační složka
Veveří 3163/111, 616 00 Brno, Czech Republic
Tel:. +420 541 217 001 

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
https://industry.panasonic.eu/cs

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209