• Blaja
  • Různé
  • Panasonic Industry nabízí přizpůsobení automatizačních produktů

Panasonic Industry nabízí přizpůsobení automatizačních produktů

  • čtvrtek, 02 únor 2023 09:16

Speciální služba přináší zákazníkům Panasonic Industry možnost získat produkt již vhodně předpřipravený pro jejich projekt či výrobu.


Společnost Panasonic Industry nabízí nejen nejmodernější produkty pro různá průmyslová odvětví, ale zároveň nabízí komplexní portfolio služeb což je dalším důvodem, proč si zákazníci vybírají spolehlivé a inovativní výrobky Panasonic Industry.
Jádrem služby přizpůsobení je zlepšení kvality výrobku a zajištění výhody v poměru cena/výkon. Prostřednictvím přizpůsobené komponenty, která bez problémů zapadá do výrobního prostředí, lze snížit náklady na údržbu, zkrátit dobu instalace a nastavení, minimalizovat rizika neshod a jiných chyb v automatizovaném výrobním procesu, zlepšit sledovatelnost výrobků a v neposlední řadě může vhodné přebalení výrobku vést k šetrnějšímu vlivu na životní prostředí.

custom 01


Přizpůsobení může zahrnovat například úpravu konektorů nebo konkrétní délky kabelů, předběžnou konfiguraci senzorů, PLC nebo HMI, balení více kusů stejných výrobků či přípravu výrobních sad, individuální označování součástí a předběžnou montáž příslušenství nebo montážního materiálu.  Kromě toho může společnost Panasonic Industry realizovat rozšířenou kontrolu kvality podle specifických požadavků zákazníků, jako jsou elektrické testy, měření výšky krimpování či mechanické zátěžové testy.

custom 03


Ve společnosti Holmatro dva senzory PM25 lépe monitorují otevření nebo zavření nůžek, což při této úrovni customizace umožní tento signál lépe integrovat do výrobního procesu.

custom 04

 

 Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku: 

Panasonic Electric Works Europe AG, organizační složka
Administrativní centrum PLATINIUM, Veveří 111, 616 00 Brno
Tel:. +420 541 217 001, Fax: +420 541 217 101  

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
https://industry.panasonic.eu/cs

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209