• Blaja
  • Různé
  • Panasonic nabízí zákaznickou „customizaci“ svých produktů

Panasonic nabízí zákaznickou „customizaci“ svých produktů

  • středa, 07 únor 2018 08:47

Přizpůsobené automatizační produkty mohou snížit výrobní náklady, vyhnout se výrobním chybám a zlepšit kvalitu konečného produktu. Panasonic zdokonaluje přizpůsobitelnost svých produktů už více než 10 let. Odborníci spolupracují se zákazníky, inženýry a nákupními a logistickými odděleními, aby nakonfigurovali pro zákazníka nejvhodnější řešení z hlediska úpravy provedení, balení, označování, předmontáže a dalších nestandardních požadavků.


Montáž konektorů / změna délky kabelů: V závislosti na potřebách zákazníka může společnost Panasonic zkrátit standardní kabely a připojit konektory. Typické konektory jsou M8, M12 a MICRO-FIT se třemi nebo čtyřmi kolíky. V závislosti na modelu senzoru je také možné integrovat konektor do pouzdra senzoru.
Nestandardní počet kusů balení: Pro rychlejší přípravu pro výrobu lze dodat větší/odlišné množství identických produktů v jednom balení. Je také možné dodat různé produkty v jedné sadě. Balík s více jednotkami může obsahovat například snímače, časovače a čítače, předprogramované PLC a všechny vyhrazené kabely a montážní materiál tak, aby všechny potřebné komponenty byly při sériové výrobě rychleji dostupné.

customization 01


Předmontáž: Příslušenství, které lze objednat samostatně, je obvykle také baleno a označeno jednotlivě. Aby zákazníci ušetřili časově náročné úkoly, jako je rozbalení a montáž, nabízí společnost Panasonic montáž různého příslušenství už před dodávkou jako jednu z personalizačních služeb. Do balíčků mohou být  přidány také šrouby nebo jiný montážní materiál vhodné velikosti.
Přednastavení senzorů / programování PLC a HMI: Pro rychlou instalaci produktů ve větších výrobních linkách mohou být před samotnou dodávkou senzory přednastaveny a řídicí jednotky nebo HMI rozhraní naprogramovány.

customization 02


Dodatečná kontrola kvality a označení výrobku: Aby společnost Panasonic splnila i svou politiku kvality pro koncového zákazníka, dodává prohlášení o shodě pro RoHS, REACH & Conflict Minerals a samozřejmě certifikáty CE i pro výrobky na míru. Kromě toho mohou být prováděny také elektrické zkoušky, měření výšky zalomení nebo mechanické zátěžové testy, jako je zkouška síly v tahu, aby byly splněny požadavky zákazníka na kvalitu.

customization 03

 

 Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku: 

Panasonic Electric Works Europe AG
Administrativní centrum PLATINIUM, Veveří 111, 616 00 Brno

Tel:. +420 541 217 001, Fax: +420 541 217 101  
http://www.panasonic-electric-works.cz,
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209