Software Capital pro společnost Airbus

  • pátek, 11 březen 2022 08:36

Společnost Siemens oznámila, že přední výrobce letadel Airbus zvolil aplikaci Capital™ pro vývoj elektrických a elektronických systémů (E/E) z portfolia Siemens Xcelerator. Cílem implementace tohoto řešení je zrychlení vývoje komerčních letadel.


Klíčovými důvody tohoto výběru bylo výkonné digitální vlákno a otevřenost platformy aplikace Capital, která zjednoduší zapojení do stávajících systémů podniku. Silná podpora společnosti Siemens a technické workshopy usnadní návrh a osvojení nových vývojových procesů.

capital 01


Aplikace Capital vytváří skutečná konfigurovatelná digitální dvojčata E/E systému, která jsou propojena výkonným digitálním vláknem po celou dobu vývoje, výroby a provozního životního cyklu E/E systému. Navíc otevřená IT architektura a vícedoménová integrace v aplikaci Capital umožňují snadné nasazení do prostředí Lean PLM (Product Lifecycle Management) společnosti Airbus. Aplikace Capital bude následně tvořit hlavní komponentu návrhu E/E systémů a inženýringu výroby elektrických kabelů v celém nadnárodním vývojovém týmu.

capital 02


Skupiny E/E budou fungovat v jednotném prostředí návrhu, což zajistí rychlejší vývoj výrobků, optimalizovanou výrobu elektrických systémů, vynikající kvalitu elektrických kabelů a plynulejší integraci dodavatelského řetězce. Výsledkem budou optimalizovaná schémata, kvalitní kabeláž a podrobná servisní dokumentace.

capital 03

Další informace o řešení Capital naleznete na stránce: www.siemens.com/capital

 

 Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku: 

Siemens, s.r.o.,Communications

Připojte se k nám na Facebooku zde.
Sledujte naše novinky na Twitteru tady.

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209