• Blaja
  • Archiv
  • Beckhoff představí své řídicí systémy a pohony

Beckhoff představí své řídicí systémy a pohony

  • pondělí, 15 září 2014 04:00

Logo automaty Beckhoff představí své řídicí systémy a pohony.

Společnost Beckhoff intenzivně připravuje zajímavou podzimní akci s názvem „Beckhoff roadshow: Otevřené řídicí systémy na platformě PC“.

Beckhoff Roadshow 2014

 

Tato událost je určena pro všechny odborníky v automatizaci, kteří se chtějí seznámit s nejnovějšími trendy v řídicích systémech a pohonech. Odborníci z firmy Beckhoff vysvětlí filozofii celé koncepce řízení na platformě PC, představí nejnovější produkty a seznámí posluchače se zajímavými a neobvyklými aplikacemi.


Za více než 30-ti letou historii vytvořila společnost Beckhoff ucelený koncept pro automatizaci postavený na platformě PC a průmyslové real-time sběrnici EtherCAT. Beckhoff vyvíjí řadu průmyslových PC a panelových PC, systém inteligentních svorek a pohonů – to vše s důrazem na špičkovou kvalitu a velkou přidanou hodnotu.

Beckhoff Roadshow 2014


Vše zastřešuje programovací software a run-time TwinCAT 3, který kromě v automatizaci obvyklých funkcí nabízí možnost programování ve vyšších jazycích jako je C++ nebo C# a napojení na pokročilé nástroje Matlab/Simulink nebo LabView. Díky tomuto nástroji lze realizovat ty nejnáročnější úlohy se složitými algoritmy, které jsou používány například v robotice a technice pohonů.

Beckhoff Roadshow 2014

       


Beckhoff se v poslední době zaměřuje především na vývoj opravdu nových řešení pro automatizaci. Jedním z nich je mechatronický pohon XTS. Tento pohon byl vyvinut především na základě potřeb zákazníků, kteří vyrábějí balicí stroje například pro potravinářský průmysl. Jedná se o kompletní systém lineárního pohonu včetně mechanické dráhy a jezdců. Zajímavostí je, že každý jezdec je samostatně řízen a jeho poloha je synchronizována s polohou ostatních jezdců. Možnosti uplatnění lze samozřejmě nalézt nejenom v balicím průmyslu, ale také například v aplikacích s několika montážními a kontrolními stanovišti.

Beckhoff Roadshow 2014

Nejen pohon XTS, ale i další zajímavé novinky Vám odborníci ze společnosti Beckhoff představí na již zmíněném RoadShow, které proběhne v těchto termínech: 

14.10.2014 Liberec

15.10.2014 Praha

16.10.2014 Vlašim

21.10.2014 Žďár nad Sázavou

22.10.2014 Hradec Králové

29.10.2014 Brno

30.10.2014 Ostrava

4.11.2014 Bratislava

5.11.2014 Trenčín


Mezi hlavní pilíře produktů společnosti Beckhoff patří průmyslové PC, software TwinCAT, inteligentní I/O a samozřejmě pohony.

Mimochodem, v oblasti I/O nabízí Beckhoff obrovský rozsah komunikačního interface od Profibus, přes Profinet, Ethernet, EtherCAT a další.

Beckhoff Roadshow 2014

Společnost Beckhoff Česká Republika s.r.o., jež celou událost připravuje, je dceřinou společností německého Beckhoff Automation GmbH, jednoho z nejúspěšnějších a nejvýznamnějších výrobců automatizační techniky současnosti. Veškeré obchodní aktivity, technickou podporu, servis, opravy a školení produktů Beckhoff v České republice a na Slovensku zajišťuje výhradně společnost Beckhoff Česká republika s.r.o.  

Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku:

Další informace a registrace účastníků na akci Roadshow: www.beckhoff.com/cz/roadshow

Beckhoff Česká republika: http://www.beckhoff.com/cz/           

Blaja automation portal
Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209