• Blaja
  • MaR
  • Mikrospínače s vestavěnou kontrolou chybových stavů

Mikrospínače s vestavěnou kontrolou chybových stavů

  • pátek, 18 únor 2022 14:15

Nejnovější přírůstek Panasonic v řadě mikropřepínačů ASQM. V podobě mikropřepínače ASQMR IP67 přináší možnost rozpoznávání chybových stavů na základě vestavěných rezistorů.


Panasonic nyní představuje další krok ve vývoji řady mikropřepínačů ASQM: mikrospínač ASQMR - nejkompaktnější přepínač svého druhu navíc s diagnostickými funkcemi.
Kompaktní jako vždy, bezpečnější než kdykoli předtím. ASQMR – v současnosti nejmenší mikrospínač na trhu, který navíc nabízí diagnostické možnosti a spolehlivost zabezpečenou proti selhání.

asqrm1 01


V novém ASQMR IP67 jsou integrovány dva čipové rezistory, které zajišťují detekci dvou chybových stavů: přerušení vodiče a zkratu. Tím je chráněna obsluha před zraněním a celá aplikace před poruchami nebo dokonce poškozením.

asqrm1 02


Nastavením různých úrovní výstupního napětí pro normální a chybový režim je nový ASQMR aktuálně nejkompaktnějším diagnostickým spínačem na trhu.
Bez této funkce rozpoznání stavu nelze jasně rozpoznat přerušení kabelu ani zkrat.

asqrm1 03


Přepínače, které jsou v souladu s IEC529/IP67, nabízejí všechny funkce, které lze od této konstrukce očekávat: tiché i téměř úplně tiché spínání a vynikající odolnost proti otřesům a vibracím. Dlouhá kluzná spínací dráha (nejméně 1,75 milimetru) a možnost optimální funkce až do náklonu 45 stupňů umožňují velkorysé navržení tolerančního řetězce vzájemně působících komponent a kompenzaci případných montážních tolerancí.

asqrm1 04


Nový ASQMR (vpravo) si vystačí se stejným instalačním prostorem s technologií lisovaného uložení, navzdory integrovaným odporům, jako ASQM (vlevo).

asqrm1 05


Pro maximalizaci výběru nabízí Panasonic Industry verze s pájecími nebo vidlicovými koncovkami a také s drátovými koncovkami. K dispozici jsou různé páky, které usnadňují použití v mnoha oblastech včetně zámků, západek a poklopů.

asqrm1 06


Luděk Barták, tým Panasonic, Panasonic Electric Works

 

 Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku: 

Panasonic Electric Works Europe AG, organizační složka
Administrativní centrum PLATINIUM, Veveří 111, 616 00 Brno
Tel:. +420 541 217 001, Fax: +420 541 217 101  

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
http://www.panasonic-electric-works.cz

 

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209