Konzultace automatizace s expertem

  • sobota, 12 březen 2022 14:29

Rádi byste se zeptali na něco z témat automatizace, komunikačních linek PROFIBUS PROFINET, nebo něco o sběru dat z vašich zařízení? Nebo jen prodiskutovali nějaký problém, technické řešení? Nic jednoduššího.


Dobrá rada drahá? U společnosti FOXON je teď zadarmo. Během 45 minutové online konzultace s expertem poznáte know-how a styl práce na digitalizačních projektech v průmyslové automatizaci u této společnosti. Více informací o akci najdete zde.

expert 01


Sami se zeptáte úplně konkrétně na cokoli, co souvisí s tím, co je pro vás nejaktuálnější z těchto deseti témat z oblasti automatizace. Odpovídat bude ing. Jaromír Peterka, jednatel FOXONu, který vám rád předá své know-how a zkušenosti z oblasti digitalizace a automatizace.

expert 02


Jak to všechno funguje? Jednoduše. Stačí si zvolit téma a rezervovat konzultaci. Spojení pak probíhá přes MS Teams takzvaně "tváří v tvář".

expert 03


A nemusíte se bát, nikdo vás přesně za 45 minut od spojení neodstřihne, v klidu dokončíte zvolené téma. Akce probíhá první týden a následně celý březen a termíny v některých dnech jsou ještě volné. Vyzkoušejte si najít téma a termín tady.
Klikněte na obrázek pro zvětšení

expert 04b


Rozhodně dobrý nápad prodiskutovat se zákazníky a zájemci jejich představy technických řešení v oblasti automatizace, podělit se o zkušenosti a nabídnout funkční a ověřené řešení. A nemusíte nikam jezdit, vše si zajistíte z kanceláře nebo dílny.

expert 05


Závěr:
Na ukončení akce máme přislíbenou od Foxonu statistiku, jaká témata uživatele nejvíce zajímala a kolik těchto setkání v průběhu celé akce proběhlo. Takže závěr článku pak ještě doplníme o statistická data.

 Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku: 

Společnost Foxon zde.
Kontakt na Foxon tady.

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209