• Blaja
  • Různé
  • Novinky od Murrelektronik na výstavě SPS IPC Drives

Novinky od Murrelektronik na výstavě SPS IPC Drives

  • pondělí, 16 listopad 2015 03:00

Od 24. do až 26. listopadu 2015 se koná v německém Norimberku největší evropský veletrh automatizační techniky SPS IPC Drives a Murrelektronik bude samozřejmě při tom.

 

Společnost Murrelektronik, coby specialista na automatizační techniku, představí nejen novinky, ale i další přínosná řešení, která zvýší vaši konkurenceschopnost. Vše najdete v hale 9, stánku 325, kde bude po celou dobu konání veletrhu k dispozici zástupce českého obchodního zastoupení.

Murrelektronik SPS 2015


Je preventivní diagnostika Vaším klíčovým tématem?

Pak se ptejte na nejnovější bezpečnostní 3fázový 40A spínaný zdroj z produktové řady Emparro. Ten je, mimo jiné, vybaven funkcí včasné diagnostiky, která s dostatečným předstihem upozorní na nutnost výměny. Díky tomu si můžete včas naplánovat údržbu a vyhnete se tak nečekaným a nákladným prostojům, jež jsou způsobeny náhlým výpadkem.

Tento 40A zdroj završuje ucelenou řadu nových 3. fázových zdrojů Emparro.

Murrelektronik SPS 2015


Chcete vědět, jak optimalizovat instalace se senzory IO-Link?

S našimi master moduly pro IO-Link budete schopni vaše instalace zrealizovat rychleji, než kdykoliv před tím. Díky funkci IODD integrované přímo na základní desce je teď realizace mnohem jednodušší. Připravte se na novou generaci inteligentních senzorů IO-Link a zjistěte více na našem stánku.

Murrelektronik SPS 2015


Posouváme hranice automatizace zase o krok dál? Samozřejmě!

Představíme nejnovější řadu bezpečnostních tlačítek. Tyto komponenty jsou vybaveny konektory M12, jejichž použití šetří čas a eliminuje možnost nesprávných zapojení tam, kde je to nejdůležitější: v bezpečnostní technice! Zařízení můžete využít při nejrůznějších příležitostech, od základních po velmi komplexní instalace, v nejrozličnějších průmyslových odvětvích.

Murrelektronik SPS 2015


A co je onou pomyslnou třešinkou na dortu?

Rádi kráčíme vpřed, přes to jsme věrni tradicím a stojíme si za vysokou kvalitou - stejně jako legendární značka skútrů Vespa. Navštivte stánek Murrelektronik, nebo sledujte během veletrhu náš YouTube kanál a zapojte se do soutěže právě o tento dokonale vyladěný skútr. Budeme se těšit na Vaši návštěvu a přejeme hodně štěstí.

Murrelektronik SPS 2015

 

SPS IPC Drives Norimberk, 24. - 26. listopadu 2015, Hala 9, stánek číslo 325, Messezentrum Nürnberg.    

Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku:

Kanál YouTube Murrelektronik: https://www.youtube.com/user/Murrelektronik

Murrelektronikwww.murrelektronik.cz

Blaja automation portal
Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209