SIMATIC IPC127E vestavěné průmyslové Box PC

  • neděle, 23 únor 2020 17:47

Nejmodernější průmyslové počítače SIMATIC vám vždy zaručí systémový výkon, jaký potřebujete, i pro ty nejnáročnější aplikace.
Díky důmyslnému průmyslovému designu, integrované diagnostice a signalizačním funkcím jsou odolné vůči poruchám a jsou nenáročné na údržbu. Jsou samozřejmě vzájemně kompatibilní se svými předchůdci a lze je bezproblémově začlenit do stávajících zařízení jak v řídicí místnosti, tak u stroje.


Digitalizace průmyslu zásadním způsobem mění požadavky, procesy a způsoby práce. Tempo se neustále zvyšuje. Objemy dat rostou obrovskou rychlostí. A narůstá i jejich komplexita. Nové špičkové průmyslové počítače SIMATIC v provedení Box PC jsou určeny přesně pro tyto úlohy. Nabízejí prvotřídní výkon a mimořádně rychlou reakci systému s možností předinstalace operačního systému Windows 10 Enterprise.

simbox 01


Nová řada průmyslových PC SIMATIC, více najdete tady, je navržena pro dosažení maximální flexibility. Nabízí vysokou míru individuálního nastavení, škálovatelnost a rozšiřitelnost. Dokládá to i volba typu přístroje. Nové průmyslové počítače můžete instalovat v řídicí místnosti, v rozvaděči nebo přímo u stroje. Vždy máte k dispozici to pravé zařízení pro jakoukoli aplikaci. Můžete si zvolit stojanové (Rack) nebo skříňové (Box) provedení, nebo panelové PC. Všechny verze lze díky široké škále rozhraní a slotů individuálně nakonfigurovat a dle potřeby rozšiřovat. Přídavná grafická deska pro PCIe umožní například monitorování až se šesti monitory.

simbox 02


Samotný IPC127E Box PC lze díky příslušenství instalovat v různých pozicích podle konrétního umístění, pracovat může v rozmezí teplot 0 °C do 55 °C, k napájení stačí 24V DC. Manuál a další parametry najdete tady.

simbox 03


V tomto provedení Box PC nabízí Siemens ucelenou řadu průmyslových PC.

simbox 04


Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku: 

Siemens, s.r.o.,Communications

Připojte se k nám na Facebooku zde.
Sledujte naše novinky na Twitteru tady.

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

email : blaja @blaja.cz
email reklama: info @blaja.cz
email adresy bez mezery 
před zavináčem

Jaroslav Blažek
Štěpánská 1888
755 01 Vsetín
+420 608 180 209